Team voetbalshop swingde tijdens de adidas Tango League

Afgelopen zondag waren wij met een team aanwezig bij de adidas Tango League. Het straatvoetbal evenement van adidas vond plaats in Amsterdam bij The Box. Dit straatvoetbal evenement werd zondag voor het eerst in Nederland georganiseerd. Ons team swingde naar de finale en verloor daarin met 0-1. Lees hier meer over het avontuur van ons team en over het evenement.

adidas Tango league A'dam

Wij haalde niet zomaar de finale. Wij beschikte over jongens die in de top van het straatvoetbal thuis horen. Met behulp van Nordin Stitou stelde wij het volgende team samen: Ibrahim Stitou, Michel van Aggele, Joachim Withfield, Nossayr el Aakel, Quinten van Aggele en Samir Merraki.

  • adidas Tango league A'dam

Het door adidas georganiseerde Tango League is een toernooi dat in meer dan 20 landen gespeeld wordt. Op een veld van 24 meter lang en 15 meter breed werd 4 tegen 4 of 5 tegen 5 gespeeld. De wedstrijden duren 5 minuten. Tijdens de wedstrijden was er een speciaal element ingebouwd. Op een random moment in de wedstrijd werd er op de buzzer gedrukt waardoor de ’30 seconds of fame’ in ging. Elke goal telde dubbel en een panna zorgde direct voor de winst. Bij de Tango League hoort ook een geheel eigen kledinglijn. Bekijk hier de complete Tango collectie.

adidas Tango league A'dam

Aan het toernooi deden 16 teams mee. Zij streden om de felbegeerde adidas Tango League bokaal en uiteraard kreeg de winnaar een mooi pakket aan adidas spullen. Het ging er zeer regelmatig hard aan toe. Duels werden niet geschroomd en de spanning was af en toe om te snijden.

adidas Tango league A'dam

adidas Tango league A'dam

adidas Tango league A'dam

adidas Tango league A'dam

adidas Tango league A'dam

adidas Tango league A'dam

In de groepsfase was ons team ‘on fire’. Met twee gewonnen wedstrijden en een gelijkspel eindigde zij eerste in de poule. Met vele weergaloze acties werden zij al snel tot favoriet bestempeld. Deze boys voldeden ook aan de verwachtingen. Hoogtepunt van de dag was de gruwelijke panna tijdens de kwart finale. Na 12 seconde stuurde één van onze jongens zijn tegenstander volledig het bos in en dat resulteerde in een plek in de halve finale. Uiteindelijk werd de finale met 0-1 verloren van Geuzenboys. Al met al was het een geweldig evenement en wij kijken uit naar de volgende editie!