• Gratis verzending vanaf 49 euro!
  • Gratis retourservice!
  • Achteraf betalen met AfterPay!

Onze Winkels

Amsterdam

AMSTERDAM

Middenweg 261-265, 1098AR [route]
@: amsterdam@voetbalshop.nl
T: 020-8463671

Openingstijden
Maandag: 13:00-18:00
Dinsdag: 09:00-18:00
Woensdag: 09:00-18:00
Donderdag: 09:00-18:00
Vrijdag: 09:00-18:00
Zaterdag: 09:00-18:00
Zondag: 09:00-17:00

Arnhem

ARNHEM

Bovenbeekstraat 26, 6811CV [route]
@: arnhem@voetbalshop.nl
T: 026-3892248

Openingstijden
Maandag: 13:00-18:00
Dinsdag: 10:00-18:00
Woensdag: 10:00-18:00
Donderdag: 10:00-21:00 (koopavond)
Vrijdag: 10:00-18:00
Zaterdag: 10:00-17:00
Zondag: 13:00-17:00

Arnhem GelreDome

ARNHEM GELREDOME

Batavierenweg 25, 6841HN [route]
@: arnhem@voetbalshop.nl
T: 026-8807337

Openingstijden
Tijdelijk gesloten wegens
een verbouwing.
Naar verwachting is de
verbouwing begin september
afgerond.



Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM

Kremerstraat 17, 4611TP [route]
@: bergenopzoom@voetbalshop.nl
T: 016-4722041

Openingstijden
Maandag: 10:00-17:30
Dinsdag: 10:00-17:30
Woensdag: 10:00-17:30
Donderdag: 10:00-17:30
Vrijdag: 10:00-17:30
Zaterdag: 10:00-17:00
Zondag: Gesloten*
*Koopzondag: laatste zondag vd maand
open van 12:00 - 17:00uur.



Breda

BREDA

Lange Brugstraat 16, 4811WR [route]
@: breda@voetbalshop.nl
T: 076-7890011

Openingstijden
Maandag: 12:00-18:00
Dinsdag: 10:00-18:00
Woensdag: 10:00-18:00
Donderdag: 10:00-18:00
Vrijdag: 10:00-18:00
Zaterdag: 10:00-18:00
Zondag: 12:00-17:00



Capelle

CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Koperwiek 39, 2903AD [route]
@: capelle@voetbalshop.nl
T: 010-4517810

Openingstijden
Maandag: 13:00-17:30
Dinsdag: 09:30-17:30
Woensdag: 09:30-17:30
Donderdag: 09:30-17:30
Vrijdag: 09:30-21:00 (koopavond)
Zaterdag: 09:00-17:00
Zondag: 13:00-17:00



Drachten

DRACHTEN

J.G. van Blomstraat 6, 9203RV [route]
@: drachten@voetbalshop.nl
T: 020-8463671

Openingstijden
Maandag: 13:00-17:30
Dinsdag: 09:30-17:30
Woensdag: 09:30-17:30
Donderdag: 09:30-21:00 (koopavond)
Vrijdag: 09:30-17:30
Zaterdag: 09:30-17:00
Zondag: Gesloten*
*Koopzondag: laatste zondag vd maand
open van 12:00 - 17:00uur.



Gorinchem

GORINCHEM

Westwagenstraat 21, 4201HD [route]
@: gorinchem@voetbalshop.nl
T: 018-3767279

Openingstijden
Maandag: 13:00-17:30
Dinsdag: 09:30-17:30
Woensdag: 09:30-17:30
Donderdag: 09:30-21:00 (koopavond)
Vrijdag: 09:30-17:30
Zaterdag: 09:30-17:00
Zondag: Gesloten



Groningen

GRONINGEN

Gedempte Zuiderdiep 89, 9711HD [route]
@: groningen@voetbalshop.nl
T: 050-3120356

Openingstijden
Maandag: 10:00-18:00
Dinsdag: 10:00-18:00
Woensdag: 10:00-18:00
Donderdag: 10:00-21:00 (koopavond)
Vrijdag: 10:00-18:00
Zaterdag: 10:00-17:00
Zondag: Gesloten



Roosendaal

ROOSENDAAL

Dokter Brabersstraat 24, 4701AT [route]
@: roosendaal@voetbalshop.nl
T: 016-5562654

Openingstijden
Maandag: 11:00-17:30
Dinsdag: 10:00-17:30
Woensdag: 10:00-17:30
Donderdag: 10:00-17:30
Vrijdag: 10:00-17:30
Zaterdag: 10:00-17:30
Zondag: Gesloten



Utrecht

UTRECHT

Herculesplein 275, 3584AA [route]
@: utrecht@voetbalshop.nl
T: 030-3107948

Openingstijden
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 10:00-18:00
Woensdag: 10:00-18:00
Donderdag: 10:00-18:00
Vrijdag: 10:00-18:00
Zaterdag: 10:00-17:00
Zondag: Gesloten